אודות טיולי בוטיק לצרפת ואיטליה

לחוות את המיטב והמיוחד בכל אזור

מטיילים לאזורים ספציפיים - כל אזור טיול הוא עולם ומלואו

לוקחים את הזמן להנות מהמקום והרגע

צרפת היא המדינה המתויירת ביותר בעולם. גם איטליה היא מהמתויירות והנחשקות במדינות. שתי מדינות יפייפיות עם עושר תרבותי, אומנותי, גסטרונומי, אסתטיקה ויופי ושתיהן מובילות בתחומים רבים. שתי המדינות גדולות בשטח עם אזורים שונים ומגוונים. מבחינתנו כל אזור טיול שנבחר הוא עולם ומלואו. טיולי הסדרה הם טיולי עומק. נחווה את המיטב והמיוחד בכל אזור. נטייל בנינוחות ובכל מקום ניקח את הזמן להנות מהמקום והרגע. נטייל יותר וניסע פחות.

ארנון שדה מוביל את פיתוח מסלולי הבוטיק האיכותיים של מסעות, לצרפת ואיטליה, בעזרת הצוות המקצועי של מסעות. ארנון הוא חוקר תרבות צרפת ואיטליה, מרצה, מדריך ומתכנן טיולים וותיק ומנוסה המתמחה בעיקר בצרפת ואיטליה. בעל תואר ראשון ושני במנהל עסקים. דובר עברית, אנגלית, איטלקית וצרפתית.

הטיול האולטימטיבי לכל אזור טיול

כל פרט בטיול תוכנן בקפידה כדי ליצור עבורכם את הטיול האולטימטיבי לכל אזור. המסלולים משלבים ביקורים ייחודיים ומעניינים מתחומי התרבות, האומנות, הטבע, הגסטרונומיה ועוד. נבקר גם במוזיאונים. המסלול מותאם לקהל אוהב תרבות ואמנות, שרוצה לראות, להכיר, ולהבין את פלאי העולם שסביבנו.

קבוצות עד 26 מטיילים. יאפשר כניסות מיוחדות, תנועה קלה, ויחס אישי.

כל מאמצינו מכוונים ליצור עבורכם חוויה בלתי נשכחת המשלבת הנאה, העשרה והרחבת אופקים. חשוב לנו שתחזרו מרוצים מהטיול על כל היבטיו.

מלונות 4 או 5 כוכבים איכותיים ומרכזיים

בתי המלון הם אלמנט חשוב בטיולי הבוטיק. נלון במרכזי ערים או עיירות עם ערך מוסף לשהייה בהן. נלון במלונות 4 או 5 כוכבים שנבחרו תוך הקפדה על איכות המלון ומיקומו. זאת חוויה אחרת לצאת רגלית מהמלון ולהיות במרכזה של עיר תוססת ויפה. נצא למסעדות, נחווה את הגסטרונומיה המקומית ונהנה מהעיר או העיירה בערב ובלילה. ראו רשימת בתי המלון בברושור הטיול.

בתי המלון הם על בסיס לינה וארוחת בוקר. הטיולים כוללים מספר ארוחות צהריים וערב במסעדות. בקרבת בתי המלון שפע מסעדות ומקומות לאכול. הרעיון הוא להנות ולחוות את הגסטרונומיה המקומית, כל אחד לפי העדפותיו. בימים בהם אין ארוחת ערב כלולה, המדריך ישמח להמליץ על מסעדות והמעוניינים יוכלו להצטרף למדריך ולאכול עמו.

Logo Massaot

מעוניין/ת לקבל מידע על טיולים