אודות טיולי בוטיק לצרפת ואיטליה

לחוות את המיטב והמיוחד בכל אזור

מטיילים לאזורים ספציפיים - כל אזור טיול הוא עולם ומלואו

לוקחים את הזמן להנות מהמקום והרגע

צרפת היא המדינה המתויירת ביותר בעולם. גם איטליה היא מהמתויירות והנחשקות במדינות. שתי מדינות יפייפיות עם עושר תרבותי, אומנותי, גסטרונומי, אסתטיקה ויופי ושתיהן מובילות בתחומים רבים. שתי המדינות גדולות בשטח עם אזורים שונים ומגוונים. מבחינתנו כל אזור טיול שנבחר הוא עולם ומלואו. טיולי הסדרה הם קודם כל טיולי עומק, שמתמקדים באזורים ספציפיים. אנחנו רוצים לחוות את המיטב והמיוחד בכל אזור. המטרה היא לא לרוץ כדי להספיק יותר אלא להתמקד ולקחת את הזמן כדי להנות בכל מקום מהמקום והרגע. התמקדות באזורים ספציפיים מאפשרת לנו לטייל יותר ולנסוע פחות.

ארנון שדה מוביל את פיתוח מסלולי הבוטיק האיכותיים של מסעות, לצרפת ואיטליה, בעזרת הצוות המקצועי של מסעות. ארנון הוא חוקר תרבות צרפת ואיטליה, מרצה, מדריך ומתכנן טיולים וותיק ומנוסה המתמחה בעיקר בצרפת ואיטליה. בעל תואר ראשון ושני במנהל עסקים. דובר עברית, אנגלית, איטלקית וצרפתית.

הטיול האולטימטיבי לכל אזור טיול

תכננו בקפידה כל פרט בטיול כדי ליצור עבורכם את הטיול האולטימטיבי לכל אזור. המסלולים משלבים ביקורים ייחודיים ומעניינים מתחומי התרבות, האומנות, הטבע, הגסטרונומיה ועוד. נבקר גם במוזיאונים. המסלול מכוון לקהל אוהב תרבות ואמנות, שרוצה לראות, להכיר, ולהבין את פלאי העולם שסביבנו. לא חסכנו בכניסות וביקורים שיעשירו ויעצימו את חווית הטיול.

קבוצות עד 26 מטיילים. יאפשר כניסות מיוחדות, תנועה קלה, ויחס אישי.

חשוב לנו שתחזרו מרוצים מהטיול על כל היבטיו. כל מאמצינו מכוונים ליצור עבורכם חוויה בלתי נשכחת המשלבת הנאה, העשרה והרחבת אופקים.

מלונות 4 או 5 כוכבים במרכזי ערים ועיירות שוות

בתי המלון הם אלמנט חשוב בטיולי הבוטיק. הם נבחרו תוך הקפדה על איכות המלון ומיקומו הן מבחינת בחירת העיר או העיירה והן מבחינת מיקומו בתוך העיר או העיירה. נלון במלונות 4 או 5 כוכבים במרכזי ערים ועיירות תוססות, יפות ומעניינות. זאת חוויה אחרת לצאת רגלית מהמלון ולהיות במרכזה של עיר כזאת. בתי המלון שנבחרו יאפשרו לנו לצאת לאכול במסעדות, לחוות את הגסטרונומיה המקומית וגם להנות מהעיר בערב ובלילה.

בתי המלון הם בדרך כלל על בסיס לינה וארוחת בוקר. הטיולים כוללים גם מספר ארוחות צהריים וערב. בקרבת בתי המלון שנבחרו שפע מסעדות ומקומות לאכול. הרעיון הוא ליהנות ולחוות את הגסטרונומיה המקומית, כל אחד לפי העדפותיו. המדריך ישמח להמליץ על מסעדות והמעוניינים יוכלו, מדי ערב, להצטרף למדריך ולאכול עמו.

Logo Massaot

מעוניין/ת לקבל מידע על טיולים